Ціль програми - зацікавити кожну дитину і запропонувати їй такі задачі, які будуть достатньо складними, з викликом, і водночас досяжними. Так, щоб досягнувши успіху, дитина хотіла б досягти його знову.

     Програма базується на особистісних та духовних цінностях, де передача реального досвіду проходить від дорослих до дитини та від дитини до дорослих. Загальні умови побуту та цілодобове занурення і дітей і педперсоналу, дозволяє індивідуально взаємодіяти з кожною дитиною окремо. Все це відбувається у доброзичливій атмосфері безпосередності та рівних обов'язків дітей та дорослих.

     В основі програми - навчання через взаємодію. Під час спільної діяльності діти здобувають навички роботи в команді, проведення переговорів, залагодження конфліктів, плануванню та делегуванню повноважень. Вчаться конструктивному спілкуванню з дорослими та однолітками, встановлюють здорові стосунки з оточуючими.

     Ми створюємо умови, щоб дитина сама прагнула здобувати знання, вступати в комунікацію, будувати відносини, усвідомлювати себе та свої емоції, визначати свої персональні границі і вміння тактовно про це говорити.

     Програма складається з переліку послідовних командних та персональних завдань. Виконання котрих допомагає розвинути творче та критичне мислення, вміння правильно використовувати інформацію, відслідковувати емоційні стани і не бути залежними від них. Кожна дитина зможе спробувати себе у різних видах діяльності, виконати різноманітні завдання.

     Програма послідовно розвиває найважливіші життєві навички дитини: віру у себе і свій цілісний образ, допоможе зрозуміти свої емоції і причину їх виникнення. Дасть можливість навчитися відрізняти істинні бажання і цілі від капризів.

      Стимулює до створення конструктивних відносин з однолітками та дорослими. Допомагає усвідомити свої цінності і цілі, та екологічно демонструвати їх оточуючим.

     Вчить проектувати і втілювати, фантазувати і творити, грамотно презентувати свої досягнення.

     Допомагає самовизначитися, усвідомити та зрозуміти себе (свої здібності, можливості і потреби), своє місце у світі.

Концепція програми табору

7:30       Підйом

7:45       Руханка

8:00       Ранкові гігієнічні процедури та прибирання                 дітьми в кімнатах

8:30       Сніданок 

9:00       Ранкова зустріч. Планування дня    

9:15       Таборові заходи або майстер-класи

12:00     Другій сніданок

12:15     Таборові або спортивні заходи

14:00     Обід

14:30     Вільний час

15:00     Таборові заходи

18:00     Вечеря

18:30     Таборові заходи. Бесіди, обговорення.

21:00     Вечірній чай, гігієнічні процедури,                      підготовка до сну.

21:30     Відбій

Розклад дня